İş hayatında farklılığın önemi ve sonucu

LastTwoHours faaliyeti ile İstanbul Beşiktaş’da bulunan “Tekelist” isimli bir tekel bayinin, saat 22:00’dan sonraki alkol satışı yasağı ile yapmış olduğu muazzam bir pazarlama ve reklam stratejisi ile aynı caddede bulunan diğer tekel bayilerine oranla ne kadar büyük bir başarı elde ettiği apaçık ortada.

Şair Nedim Caddesi üzerinde bulunan “Tekelist” adındaki bu tekel bayi, rakiplerinden farklılaşmak adına “işin içine biraz yaratıcılık katmanın” iyi olacağını düşünüyor. Önünde ise birçok engel var; yanıbaşındaki rakip dükkanlar, çok da tıkırında olmayan işler, 22.00’dan sonraki alkol satış yasağı… Fakat bir şeyler yapılabilir!

Faaliyetin adı: LastTwoHours!

Tekelist, gerçekten fark yaratmak ve yeni müşteriler çekmek için DJ arkadaşlarından destek istiyor ve her Cuma saat 20.00’dan 22.00’a kadar tekel bayisinde parti veriyor!

29 Ekim 1985 yılında Ankara'da dünyaya gelmiştir. 2000 yılından bu yana Bilişim teknolojileri güvenliği, Arayüz tasarımı, Web tabanlı interaktif projeler, internet reklamcılığı ve proje danışmanlığı konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Diwio Creative'in kurucusudur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir